Burak Bulut İle Portre Fotoğrafı Üzerine Söyleşi

Çalışmaları özellikle moda fotoğrafları ve reklam fotoğrafları alanında yoğunluk kazanan ve  aralarında Turkcell, Eczacıbaşı, Borusan, The Marmara Otel, reklam ajansları,  belediyeler ve Devlet kurumları olmak üzere sayısız firma için çekimler yapan fotoğraf eğitmeni Burak Bulut, 26 Ocak 2016 Salı akşamı dernek binamızda konuk oldu.

Burak Bulut, 2005 yılından bu yana fotoğrafla iç içe geçirdiği 10 sene zarfında, temel fotoğrafçılık eğitiminden ileri seviye photoshop eğitimine kadar, İstanbul’daki atölyesinde  farklı alanlarda atölye çalışmaları düzenliyor.

Fotoğraf çalışmaları ile ilgili 4 fotoğraf sergisi açan Burak Bulut, bugünlerde “Portre Fotoğrafında Işık” üzerine bir kitap ve dünyada ilk olacak bir fotoğrafçılar için akıllı telefon uygulaması yazıyor.

FODER Üyeleri ile tanışıp keyifli bir gece geçirmemizi sağlayan Burak Bulut, bale fotoğraflarından oluşan sunumunu paylaştı ve  özellikle portre fotoğrafı çekmenin inceliklerini anlattı. FODER Ailesi olarak değerli fotoğraf eğitmenine çalışmalarında başarılar dileriz.